Co dalej ze stadionem Ruchu? Przetarg na Inżyniera Kontraktu unieważniony.

Opublikowano

Chorzowskie Centrum Przedsiębiorczości wydało dzisiaj komunikat w którym poinformowano, że zapadła decyzja o unieważnieniu postępowania na wyłonienie Inżyniera Kontraktu w sprawie budowy stadionu na ul. Cichej. Oznacza to, że  rozpoczęcie budowy stadionu może zostać opóźnione. Poniżej publikujemy komunikat.

” Informujemy że na dzisiejszym posiedzeniu Komisji Przetargowej zapadła decyzja o unieważnieniu postępowania na wyłonienie Inżyniera Kontraktu dla zadania „Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu dla zadania pn. Przebudowa Stadionu Piłkarskiego w  Chorzowie przy ul. Cichej 6”

„Chcemy uspokoić wszystkich Kibiców i Sympatyków Ruchu Chorzów , że nie oznacza to zaniechania dalszych działań mających na celu przebudowę chorzowskiego stadionu. Rozpoczęcie budowy stadionu przy Cichej 6 to dla nas priorytetowe zadanie na rok 2018, a decyzja Komisji Przetargowej wynika wyłącznie z dbałości o środki publiczne i zapadła po przeanalizowaniu kosztów nadzoru innych inwestycji o podobnej wartości. Zapewniamy, że niezwłocznie po zakończeniu formalnej procedury zamknięcia tego postępowania, poprzez ogłoszenie  na stronie Biuletynu Europejskich Zamówień Publicznych ( około 25.01.br.) niezwłocznie zostanie ogłoszony kolejny przetarg. Biorąc pod uwagę fakt, że na wiele pytań odpowiedzieliśmy już podczas pierwszego postępowania, mamy nadzieję , że kolejny przetarg przebiegnie sprawniej i pozwoli skutecznie wyłonić Inżyniera Kontraktu, o czym będziemy na bieżąco informowali”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *